راهنمای گرفتن امواج کامل فرشته

چهارشنبه 23 اسفند 1396
6:14
bonnyswearstyle

امواج براق و براق - ساحل اما با یک براق و براق - یک عنصر از فرشتگان راز ویکتوریا است.

همانطور که مدلها برای نشان دادن مد در رادیو ویکتوریا آماده میشوند در اینجا یک راهنمای گام به گام برای به دست آوردن مدل موعود امضا است که ظاهرا هرگز تاریخ ندیده است.

مرحله اول: آماده سازی

همانطور که تیلور هیل نشان می دهد، آن را با یک ضربه ای خفیف شروع می کند. بعد از خشك كردن و استفاده از محافظ حرارتی به مو، نازل و زاویه ی خود را به سمت پایین بچرخانید، همان طور كه ​​بخش را به صورت بخشی خشک می كنید.

گام دوم: یک ظاهر طراحی شده

برگزاری قمار خود را به صورت افقی (پشت صحنه گروه استفاده از Curl Tong گوریل منحنی کلاسیک)، بخش های کوچکی در اطراف بشکه را به صورت یکنواخت قرار داده و به آرامی چوب را به عقب و جلو ببرید. در جهت مخالف در اطراف سر کار کنید و هر موج را کاملا محکم بگذارید تا زمانی که تمام شده باشید و تمام آنها را کاملا خنک کرده اید.

به طور مشابه، شما می توانید از روش های درخشان خود برای ایجاد امواج برای یک اثر آزاد استفاده کنید، همانطور که در Lily Aldridge با Ghd V Gold Classic Styler ضبط شده است. اینها برای صاف کردن بیضه ها و شکل دادن به یک حاشیه رشد یافته (که همیشه باید از چهره دور افتاده) مفید باشد.

مرحله سه: ساختمان بدن

هنگامی که امواج را خنک می کنید، می توانید با انگشتان دست خود را بر روی آن ها بچسبانید (و نه یک برس مویی) و برخی از حجم را با یک محصول بافتی مانند Color Wow Style در استروئیدها تزریق کنید. اگر میخواهید ریشه بلندتری بکشید، به آرامی موهای خود را در تاج خالی کنید - a la Martha Hunt.

مرحله چهارم: اسپری درخشش

در نهایت، Spritz برخی از اسپری درخشش (مانند Percy & Reed A Walk در باران شاین و طعم معطر) را از طریق طول و به پایان می رسد برای پایان فوتوژنیک.


[ بازدید : 14 ]

کلاهبرداری برای جلب حزب شما لباس مناسب بدون تغییر

دوشنبه 16 بهمن 1396
9:02
bonnyswearstyle

اگر چه، بسیار توصیه می شود که یک لباس مجلسی که به طور کامل شما را می پوشاند را پوشانید، گاهی اوقات به شما یک لباس مناسب برای شما می بخشد. در بعضی موارد ممکن است از پول نقد بیرون بیایید و مجبور باشید پوشیدن لباس خواهر بزرگتر خود را به اتوبوس برسانید.

Tyl Rund-halsudskæring A-linje Gulvlængde Gallakjoler

داشتن یک لباس که شما را کاملا مناسب نمی کند، به این معنا نیست که شما نباید در طول یک شب عروسی یک اثر ماندگار به دست بیاورید. برای کمک به شما در اینجا برخی از ترفندها است که شما می توانید به لباس آن را به یک نگاه عالی را انجام دهید.

لباس خیلی کوچک است

این یک چالش است که به یک لباس که خیلی کوچک است، مناسب باشد. برای اینکه آن را برای شما راحت بگذاریم، باید برخی از لباسهای شیک را بخرید. این یک زیرپوشه نازک و کشیدنی است که کمک می کند تا قسمت های بدن شما را سخت تر کند. به عنوان مثال، آن کمک می کند در بسته شدن در شکم شما. همچنین کمک می کند تا سینه و ران خود را سفت کنید.

اگر قصد دارید یک سینه بند بپوشید، باید لباسهایی را که حداقل پهن شده است بپوشانید تا بتوانید لباس خود را به راحتی به لباس بچسبانید. اگر شما قادر به پوشیدن لباس کامل نباشید، باید پوششی مطابق با برش را در اطراف شانه ها و پشت خود داشته باشید تا زیپ را مخفی کنید.

لباس خیلی بزرگ است

برای ایجاد یک تصور بزرگ، شما باید یک توهم ایجاد کنید که لباس شما مناسب است. بهترین راه ایجاد یک توهم، استفاده از لوازم جانبی است. به عنوان مثال شما باید کمربند خود را در اطراف کمربند خود قرار دهید تا یک ظاهر فرم مناسب ایجاد کنید. برای ایجاد یک ظاهر ظریف باید یک کمربند نازک یا زنجیر بپوشید.

اگر میخواهید یک تصویر جسورانه ایجاد کنید، باید یک کمربند بزرگ بافتنی بپوشید. شما همچنین می توانید یک کمربند با یک دستگیره تطبیق دهید. برای نتایج ایده آل شما باید اطمینان حاصل کنید که کمربند مطابق با رنگ لباس است.

لباس تقریبا مناسب است

برای ایجاد یک نگاه عالی باید چند مورد را انجام دهید. به عنوان مثال، اگر کمربند کمی بزرگ باشد، باید یک سینه بند با ملافه بپوشید. همچنین عاقلانه است که درجهای پلاستیکی برای سینه بند را برای پر کردن یک سایز شل و مناسب تر ساختن.

اگر لباس کمی کوتاه باشد، باید کفش های پاشنه بلند بپوشید تا بر مچ پا تان تأکید شود و تصور کنید که لباس طولانی تر است. اگر آستین ها بیش از اندازه کوچک باشند، باید آنها را فقط از شانه ها بپوشید تا گردن و گردن خود را تاکید کنید و در عین حال نگاه شیکی به شانه هایتان بگذارید. اگر آستین ها بیش از اندازه بزرگ باشند، باید آنها را در پشت بکشید.


[ بازدید : 26 ]

طراحی Satori در مغازه سولانا واقع شده است

چهارشنبه 13 دی 1396
5:32
bonnyswearstyle

پس از بیش از 20 سال در زمینه کسب و کار، Satori Designs در نهایت خانه ای در ساحل سولانا پیدا کرده است.

این فروشگاه در قلب بخش طراحی Cedros واقع شده است و فروشگاه با مجموعه ای از لباس های زنانه و لوازم جانبی آن در همکاری با طراحان محلی و بین المللی طراحی شده است.

صاحب رویا پرویز گفت: "این نخستین فروشگاه آجر و ملات من است."

Satori Designs با الهام از هنر، موسیقی، مسافرت و سنت، مجموعه ای از پوشاک و لوازم جانبی را از سراسر جهان ارائه می دهد.

در میان انواع مختلف دیگر، فروشگاه دارای یک خط تولید لباس بارسلونا به نام Desigual و یکی دیگر از خط ویژه ای از فرانسه به نام رنه Derhy است. بسیاری از جواهرات، شال ها و لوازم جانبی دیگر از طراحان محلی تهیه شده است. پرویز شخصا در طول سال ها کار کرده است. همچنین بخش هایی برای دکور خانه با هنر دیواری، دکوراسیون های دیگر و موارد دیگر وجود دارد.

پرویز گفت: "من همیشه در جستجوی چیزی متفاوت هستم."

خانواده پرویز پس از انقلاب ایران به سان دیگو آمدند. به عنوان یک دختر جوان، پرویز، توسط مادرش، که در زمینه طراحی مد در اتریش تحصیل کرده بود، در معرض صنعت مد قرار گرفت.

پرویز با کسب مدرک لیسانس در اقتصاد با یک هنرپیشه معنویت از دانشگاه سن دیگو رفت. پس از یک سال ناتوانی در امور بانکی، او به دنبال قدم های مادرش رفت و برای مطالعه طراحی مد در موسسه مد طراحی و فروش در لس آنجلس، جایی که در هفت سال زندگی کرد و در صنعت مد کار کرد، ادامه داد.

پرویز یک کسب و کار عمده فروشی به نام Satori Designs را در سال 1994 آغاز کرد. کسب و کار او بخشی از همکاری است که چند سال بعد به سان دیگو بازگشت.

او شروع به کار خود در ساحل سولانا در Leaping Lotus کرد. همچنین در خیابان سدروس، فروشگاه بیش از 120 تاجر در بازار 21000 متر مربع دارد. پرویز بعدا کسب و کار خود را به مکان های پاپایا آپپست در ساحل اقیانوس آرام و دل مار تبدیل کرد.

هنگامی که Pangea Outpost فروشگاه خود را در Promenade Flower Hill بسته می کرد، پرویز تصمیم گرفت فروشگاه خود را باز کند. پس از بیش از دو دهه در کسب و کار، او اولین بوتیک خود را در ماه جولای در 146 خیابان جنوبی Cedros باز کرد.

پرویز گفت: "من مجبور شدم به دنبال چیزی بگردم که خوشبختی در پوشیدن بود." "من هرگز تصور نمیکردم که بتوانم آن را به تنهایی انجام دهم."

از زمان اواخر دهه 1990، تبدیل شدن به یک عضو اصلی در جامعه مد مدیترانه ای در سن دیه گو، پرویز اغلب از طریق کسب و کار خود به جامعه می دهد. او گفت، طراحی Satori، در تعدادی از برنامه های خیریه مد و رویدادهای جمع آوری کمک های مالی برای موسسات خیریه و موسسات محلی، از جمله مرکز سنت مادلین سوفی، بنیاد صرع، بنیاد فیبروز کیست و دیگران شرکت کرده است.

پرویز گفت: "من این کار را برای سالها انجام داده ام." "این فقط واقعا احساس خوبی را به آن نوع از احساس در جامعه است."

پرویز گفت که کار با موسسات خیریه و یا مشتریان در بوتیک او بیشتر از آشنایی با افراد در جامعه برخوردار است. او با مشتریان مستقر در دل مار، ساحل سولانا و جوامع همسایه آشنا بوده و از چهره های آشنا و همچنین جدید در طراحی Satori دیده شده است.

پرویز گفت: "من بخش عالقه ای را فقط به همان اندازه که مردم را دوست دارم، دوست دارم." "من واقعا در آن نیستم تا یک فروش سریع انجام دهم؛ من در آن برای یک دراز مدت رابطه ای دارم".


[ بازدید : 31 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سبک لباس بانی است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات