طراحی Satori در مغازه سولانا واقع شده است

چهارشنبه 13 دی 1396
5:32
bonnyswearstyle

پس از بیش از 20 سال در زمینه کسب و کار، Satori Designs در نهایت خانه ای در ساحل سولانا پیدا کرده است.

این فروشگاه در قلب بخش طراحی Cedros واقع شده است و فروشگاه با مجموعه ای از لباس های زنانه و لوازم جانبی آن در همکاری با طراحان محلی و بین المللی طراحی شده است.

صاحب رویا پرویز گفت: "این نخستین فروشگاه آجر و ملات من است."

Satori Designs با الهام از هنر، موسیقی، مسافرت و سنت، مجموعه ای از پوشاک و لوازم جانبی را از سراسر جهان ارائه می دهد.

در میان انواع مختلف دیگر، فروشگاه دارای یک خط تولید لباس بارسلونا به نام Desigual و یکی دیگر از خط ویژه ای از فرانسه به نام رنه Derhy است. بسیاری از جواهرات، شال ها و لوازم جانبی دیگر از طراحان محلی تهیه شده است. پرویز شخصا در طول سال ها کار کرده است. همچنین بخش هایی برای دکور خانه با هنر دیواری، دکوراسیون های دیگر و موارد دیگر وجود دارد.

پرویز گفت: "من همیشه در جستجوی چیزی متفاوت هستم."

خانواده پرویز پس از انقلاب ایران به سان دیگو آمدند. به عنوان یک دختر جوان، پرویز، توسط مادرش، که در زمینه طراحی مد در اتریش تحصیل کرده بود، در معرض صنعت مد قرار گرفت.

پرویز با کسب مدرک لیسانس در اقتصاد با یک هنرپیشه معنویت از دانشگاه سن دیگو رفت. پس از یک سال ناتوانی در امور بانکی، او به دنبال قدم های مادرش رفت و برای مطالعه طراحی مد در موسسه مد طراحی و فروش در لس آنجلس، جایی که در هفت سال زندگی کرد و در صنعت مد کار کرد، ادامه داد.

پرویز یک کسب و کار عمده فروشی به نام Satori Designs را در سال 1994 آغاز کرد. کسب و کار او بخشی از همکاری است که چند سال بعد به سان دیگو بازگشت.

او شروع به کار خود در ساحل سولانا در Leaping Lotus کرد. همچنین در خیابان سدروس، فروشگاه بیش از 120 تاجر در بازار 21000 متر مربع دارد. پرویز بعدا کسب و کار خود را به مکان های پاپایا آپپست در ساحل اقیانوس آرام و دل مار تبدیل کرد.

هنگامی که Pangea Outpost فروشگاه خود را در Promenade Flower Hill بسته می کرد، پرویز تصمیم گرفت فروشگاه خود را باز کند. پس از بیش از دو دهه در کسب و کار، او اولین بوتیک خود را در ماه جولای در 146 خیابان جنوبی Cedros باز کرد.

پرویز گفت: "من مجبور شدم به دنبال چیزی بگردم که خوشبختی در پوشیدن بود." "من هرگز تصور نمیکردم که بتوانم آن را به تنهایی انجام دهم."

از زمان اواخر دهه 1990، تبدیل شدن به یک عضو اصلی در جامعه مد مدیترانه ای در سن دیه گو، پرویز اغلب از طریق کسب و کار خود به جامعه می دهد. او گفت، طراحی Satori، در تعدادی از برنامه های خیریه مد و رویدادهای جمع آوری کمک های مالی برای موسسات خیریه و موسسات محلی، از جمله مرکز سنت مادلین سوفی، بنیاد صرع، بنیاد فیبروز کیست و دیگران شرکت کرده است.

پرویز گفت: "من این کار را برای سالها انجام داده ام." "این فقط واقعا احساس خوبی را به آن نوع از احساس در جامعه است."

پرویز گفت که کار با موسسات خیریه و یا مشتریان در بوتیک او بیشتر از آشنایی با افراد در جامعه برخوردار است. او با مشتریان مستقر در دل مار، ساحل سولانا و جوامع همسایه آشنا بوده و از چهره های آشنا و همچنین جدید در طراحی Satori دیده شده است.

پرویز گفت: "من بخش عالقه ای را فقط به همان اندازه که مردم را دوست دارم، دوست دارم." "من واقعا در آن نیستم تا یک فروش سریع انجام دهم؛ من در آن برای یک دراز مدت رابطه ای دارم".


[ بازدید : 30 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سبک لباس بانی است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات